O stronie

czyli po co i przez kogo to wszystko

Witryna od samego początku zajmuje się tematyką pożyczek pozabankowych udzielanych przez internet. Portal w obecnej formie ukazuje się od marca 2014 roku. Początki sięgają jednak jeszcze grudnia 2013 roku. Na stronie nie znajdziesz taniej sensacji. Kierujemy się zasadą mniej a lepiej, niż więcej a gorzej. Ujawniamy dwa rodzaje prawdy: ponadczasowe prawdy uniwersalne, które są zawsze aktualne oraz prawdy oparte na faktach, które mogą z czasem ulec zmianie. Przepraszamy, jeżeli nie będziemy w stanie zareagować wystarczająco szybko w tym drugim przypadku. Z uwagi na fakt, że jesteśmy tylko ludźmi, może się zdarzyć wystąpienie również trzeciej prawdy Tischner-a.

Misja

Twoja Pożyczka jako niezależne medium łączące interesy pożyczkobiorców i pożyczkodawców jest odpowiedzią na potrzeby poszukiwania części wspólnej mającej zaspokoić oczekiwania obu wymienionych grup. Określenie tożsamości tego "złotego środka" nie jest sprawą; po pierwsze łatwą, po drugie szybką. Głęboko wierzymy, że nasza misja, którą można określić jako:

oddolna samoregulacja rynku pozabankowych pożyczek internetowych,

pozwoli się zbliżyć do wyznaczonego celu. Mamy nadzieję, że tam gdzie drwa rąbią, również wióry będą pożądaną częścią tego procesu i każdy znajdzie coś interesującego.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w realizacji tej misji, a szczególnie niżej wymienionym.

O nas

Kamila - studiowała w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie na kierunku zarządzanie i marketing. Praca w tej branży jest dla niej niezwykle interesująca i daje możliwości rozwoju. Uważa, że spełnia się w niej. Jej pasją są konie, jazda konna i sporty zimowe. Urodzona w trzeciej RP w czasach dominacji Commodore i Atari XE bez stacji dyskietek.

Piotr - absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie na innym kierunku. Interesuje się szeroko rozumianymi nowoczesnymi technologiami IT, które w praktyce ogranicza do składania płytek przyprawionych oprogramowaniem i polanych internetem. Obecnie jest aktywnym bezrobotnym, czyli takim bez stałego dochodu -  jak zwykł mawiać. Urodzony w pierwszej PRL pod koniec panowania Edwarda Gierka.

Przemysław - studiował dziennikarstwo na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie. Jego pasją jest sport, a w szczególności piłka nożna. Jest wielkim fanem Arsenalu i całej ligi angielskiej. Praca w obecnej branży jest dla niego interesującym wydarzeniem i pragnie rozwijać się w tym kierunku. Poza pracą prowadzi własny portal publicystyczno-informacyjny o Arsenalu i lidze angielskiej. Urodzony w trzeciej RP, kiedy statystyczny Kowalski przestał dysponować milionami a rewolucja osobistej alienacji była na etapie modemu.

Łukasz, Anna, Krzysztof, Małgorzata - nie zdecydowali jeszcze co chcą o sobie powiedzieć.

Otrzymane nagrody i wyróżnienia

Jeszcze żadnych nie kupiliśmy Tongue Out

Napisali o nas

Gazeta Krakowska, dodatek z dnia 2 sierpnia 2017,
Lepiej sprawdzić niż dodatkowo stracić...
 

Objaśnienia:

0 procent 0% - pierwsza pożyczka za darmo
na określony czas

teraz online Teraz online - godziny
pracy/wypłat

W dni świąteczne (ustawowo wolne od pracy), dostępność firm pożyczkowych może się różnić.

Spis ofert posortowany według kosztów
standardowej pożyczki