w rankingu po


 

W dni świąteczne (ustawowo wolne od pracy),
dostępność firm pożyczkowych może się różnić.

 

 

Średnia ocena pożyczek:

3.36
Liczba wszystkich ocen:
3939

O stronie

czyli po co i przez kogo to wszystko

Witryna od samego początku zajmuje się tematyką pożyczek pozabankowych udzielanych przez internet. Portal w obecnej formie ukazuje się od marca 2014 roku. Początki sięgają jednak jeszcze grudnia 2013 roku. Na stronie nie znajdziesz taniej sensacji. Kierujemy się zasadą mniej a lepiej, niż więcej a gorzej. Ujawniamy dwa rodzaje prawdy: ponadczasowe prawdy uniwersalne, które są zawsze aktualne oraz prawdy oparte na faktach, które mogą z czasem ulec zmianie. Przepraszamy, jeżeli nie będziemy w stanie zareagować wystarczająco szybko w tym drugim przypadku. Z uwagi na fakt, że jesteśmy tylko ludźmi, może się zdarzyć wystąpienie również trzeciej prawdy Tischner-a. Jeżeli coś takiego zauważysz daj nam znać.

Misja

Twoja Pożyczka jako niezależne medium łączące interesy pożyczkobiorców i pożyczkodawców jest odpowiedzią na potrzeby poszukiwania części wspólnej mającej zaspokoić oczekiwania obu wymienionych grup. Określenie tożsamości tego "złotego środka" nie jest sprawą; po pierwsze łatwą, po drugie szybką. Głęboko wierzymy, że nasza misja, którą można określić jako:

oddolna samoregulacja rynku pozabankowych pożyczek internetowych,

pozwoli się zbliżyć do wyznaczonego celu. Mamy nadzieję, że tam gdzie drwa rąbią, również wióry będą pożądaną częścią tego procesu i każdy znajdzie coś interesującego.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w realizacji tej misji, a szczególnie niżej wymienionym.

O nas

Kamila - studiowała w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie na kierunku zarządzanie i marketing. Praca w tej branży jest dla niej niezwykle interesująca i daje możliwości rozwoju. Uważa, że spełnia się w niej. Jej pasją są konie, jazda konna i sporty zimowe. Urodzona w trzeciej RP w czasach dominacji Commodore i Atari XE bez stacji dyskietek.

Piotr - absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie na innym kierunku. Interesuje się szeroko rozumianymi nowoczesnymi technologiami IT, które w praktyce ogranicza do składania płytek przyprawionych oprogramowaniem i polanych internetem. Swoje doświadczenie zdobywa(ł) pracując w firmach z sektora IT, bankach, firmie pożyczkowej. Urodzony w pierwszej PRL pod koniec panowania Edwarda Gierka.

Łukasz, Anna, Krzysztof, Małgorzata, Aldona - nie zdecydowali jeszcze co chcą o sobie powiedzieć.

Poziom wolontariatu
100%
Zaspokojenie potrzeb dzięki donacjom

adres do korespondencji: ul. Bociana 18, 31-231 Kraków

Dziękujemy również tym, dla których praca w branży przestała być interesującym wydarzeniem i nie pragną rozwijać się dalej w tym kierunku.

Przemysław - studiował dziennikarstwo na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie. Jego pasją jest sport, a w szczególności piłka nożna. Jest wielkim fanem Arsenalu i całej ligi angielskiej. Praca w obecnej branży jest dla niego interesującym wydarzeniem i pragnie rozwijać się w tym kierunku. Poza pracą prowadzi własny portal publicystyczno-informacyjny o Arsenalu i lidze angielskiej. Urodzony w trzeciej RP, kiedy statystyczny Kowalski przestał dysponować milionami a rewolucja osobistej alienacji była na etapie modemu.

Kancelarie kiedyś współpracujące

Kancelaria Radcy Prawnego
Mariola Mogiła

ul. Krakowska 22, 32-340 Wolbrom

Specjalizuje się w windykacji należności, a także prawie cywilnym i gospodarczym. Wieloletnie doświadczenie zdobyte przez radcę prawnego Mariolę Mogiła pozwoliło na wypracowanie niestandardowych rozwiązań pozwalających na szybką i skuteczną windykację długu. Ponadto jej długoletnia praktyka oraz wiedza pozwala w sposób kompleksowy przygotować rozwiązania prawne stosownie do specyfiki prowadzonej przez Klienta działalności oraz efektywnie wspierać bieżące funkcjonowanie przedsiębiorstw, jak również wypracować rozwiązanie prawne będące odpowiedzią na problem Klienta. Niestandardowe kompleksowe rozwiązania wspomagają działalność przedsiębiorcy pozwalając na osiągnięcie założonych celów biznesowych. Radca prawny Mariola Mogiła swoje doświadczenie zdobywała w kancelarii komorniczej oraz kancelarii radcowskiej. Obecnie stale podnosi swoje kwalifikacje, m. in. uczestnicząc w licznych szkoleniach, jak również jest doktorantką z zakresu szeroko rozumianego prawa ochrony konkurencji.

Otrzymane nagrody i wyróżnienia

Jeszcze żadnych nie kupiliśmy Tongue Out

Napisali o nas

Gazeta Krakowska, dodatek z dnia 2 sierpnia 2017,
Lepiej sprawdzić niż dodatkowo stracić...