w rankingu po


 

W dni świąteczne (ustawowo wolne od pracy),
dostępność firm pożyczkowych może się różnić.

 

 

Średnia ocena pożyczek:

3.36
Liczba wszystkich ocen:
3939

1 1 1 1 1 Średnia ocena pożyczki: 3.66 (oceniano 83 razy)
Weź pożyczkę

Pozabankowe pożyczki ratalne - Zaplo

Strona internetowa, składanie wniosków 
www.zaplo.plDane pożyczkodawcy:
ZAPLO Sp. z o.o.
ul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa
NIP 5213660875, REGON 146952871, KRS 0000483782
Kapitał zakładowy w wysokości 5 000 000 zł

Rejestr Instytucji Pożyczkowych pod nr RIP000018
Przyznawalność na poziomie: za mało danych

Parametry pożyczki ratalnej

Kwota pożyczki od 1000 zł do 10000 zł

Pożyczyć można na okres od 3 do 6 miesięcy (raty miesięczne)

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki 10000 zł

Maksymalna ilość rat pierwszej pożyczki 6

Koszt przelewu weryfikacyjnego/rejestracyjnego 0,01 zł (1 grosz) lub Instantor bez przelewu.

Koszt przykładowej pożyczki w kwocie 2000 zł na 3 miesiące w przypadku terminowych spłat wynosi 639,99 zł (opłata 619,76 zł oraz odsetki), czyli oddajemy 32 % więcej niż pożyczyliśmy. Wysokość miesięcznej raty w takim wariancie wynosi 880 zł. RRSO dla przykładu reprezentatywnego wyniesie 450,8 %.

Aby wnioskować o pożyczkę ratalną u tego pożyczkodawcy,
powinniśmy mieć od 21 do 75 lat.

Pożyczkę mamy szansę otrzymać
od poniedziałku do piątku w godzinach 8-22, w soboty 8-20 i niedziele handlowe w godzinach 10-18.

Strona z formularzem wniosku o pożyczkę w Zaplo posiada połączenie szyfrowane.

Banki w których firma posiada rachunki:
Alior Bank, Getin Bank, Millennium Bank, PKO Bank Polski, mBank, lub przez szybkie płatności BlueCash

Firma może korzystać z baz: BIK, KRD, BIG Erif, BIG InfoMonitor, KBIG

ostatnia zmiana 5 maja 2022

Recenzja

Zaplo należy do międzynarodowej grupy 4 Finance, która w Polsce posiada dwie marki Vivus i Zaplo. Vivus jest ukierunkowany na chwilówki udzielane na krótszy okres, Zaplo natomiast oferuje pożyczki z dłuższym terminem spłaty i na większe kwoty oddawane w ratach.

Strona Zaplo posiada typowe rozwiązanie w postaci dwóch suwaków za pomocą, których wybieramy kwotę i wysokość raty pożyczki. Rozwiązanie różni się od typowego, gdzie najczęściej drugim suwakiem ustawiamy czas na jaki chcemy pożyczyć środki. W kalkulatorze pod suwakami mamy jednak podany automatycznie dopasowany okres, całkowitą kwotę do zwrotu z wyszczególnionym całkowitym kosztem. Nie znajdziemy natomiast RRSO, które jest ujawnione w formularzu informacyjnym. Sam formularz dostępny jest z widocznego miejsca tuż przy przycisku rozpoczynającym wniosek. Po wybraniu interesujących nas parametrów, formularz informacyjny jest automatycznie wypełniony danymi, co nie zawsze ma miejsce w przypadku wszystkich pożyczek. Daje nam to gwarancję, że co wybierzemy to otrzymamy.

Logo w postaci pasków nie wygląda zbyt efektownie. Trzeba nadmienić, że wcześniejsze z subiektywnego punktu widzenia wydawało się ciekawsze. Wzór umowy jest ogólnodostępny i nie ma problemu się z nim wcześniej zapoznać. Blog z tematami około pożyczkowymi nie dominuje nad elementami interesującymi klienta dotyczącymi samej oferty Zaplo. Nie zabrakło również czata, gdzie w godzinach "otwarcia" możemy porozmawiać z konsultantem.

Podsumowując, strona nie powala w ilość elementów, ale to jest właśnie jej zaletą. Pomaga w zasięgnięciu informacji o produkcie i ułatwia z jego skorzystania.

Komentarze  

-2 #1 AgnieszkaM 2014-05-27 13:53
Bezproblemowo otrzymałam pożyczkę. Ciekawe bo stronę mają bardzo podobną do Vivus-a, czyżby udzielali teraz też pożyczek ratalnych.
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #2 Iwona 2015-03-15 15:13
:lol: jest najlepsza z fir ratalnych dlatego : ze minimum formalnosci ,mozliwosc odroczenia spłaty ,raty nie za wysokie ..polecam jednym słowem 10 punktów daje tej firmie aaaa jeszcze jedno sprawdzaja nas w bik-u i ślad ten tez zostaje ze taki produkt posiadamy.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 #3 piotr 2015-03-24 22:25
:sad: na początku to była dobra firma,miałem u nich pożyczkę i spłaciłem ją bez problemów przed terminem. niestety po połowie roku zeszli na psy i kiedy chciałem znowu pożyczyć od nich kasę to zaczęli stawiać przede mną biurokratyczne bariery. są po prostu żałośni. tak mnie zniechęcili,że powiem wam: nigdy więcej zaplo!!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 #4 Hela 2015-06-19 04:03
Korzystam obecnie z drugiej pożyczki ratalnej i jestem zadowolona. Przedstawiłam jasno swoją sytuacje i bez problemu udzielono mi pozyczki za każdym razem. Może dlatego, że mam czyste konto w BIKI i BIG.
Koszty sa wysokie, ale niestety tak jest z parabankami.
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Zasady umieszczania komentarzy i opinii
obowiązują od 18.09.2014

Pisz na temat tej pożyczki, którą komentujesz min. 150 znaków.

Jeżeli już opiniujesz to napisz nie tylko same wyrazy zadowolenia lub bluzgi na pożyczkę ale też trochę faktów, z których mogą wynikać.

Twój komentarz "z pierwszej ręki" może być pomocny dla innych w uzyskaniu informacji o danej pożyczce zanim podejmą decyzję o wyborze ale też i dla Ciebie jeżeli inni postąpią tak samo.

Możesz opisać np sprawność i transparentność: rejestracji, ubiegania się o pożyczkę, kontaktu z firmą, decyzji i wypłaty pożyczki po spełnieniu wymogów lub jej odmowy, działanie firmy w przypadku przeterminowania spłaty jeżeli taki fakt wystąpił itp.

Komentarz pojawia się po akceptacji przez moderatora i nie jest modyfikowany. Staraj się unikać błędów ortograficznych aby nie został odrzucony z tego powodu.

Zapoznałeś się i akceptujesz zasady polityki prywatności na stronie oraz brak regulaminu.


Kod antyspamowy
Odśwież