Lista alertów pożyczkowych obecnie znajdujących się na stronie, posortowana względem daty dodania. Spis przydaje się w sytuacji, w której szybko potrzebujesz zobaczyć nowe pozycje oraz jest przyjemniejszy dla "wzrokowców" operujących bardziej po logo niż nazwie.

Zamieszczamy w nim przykłady stron, które z różnych względów powinny zapalić w Tobie czerwoną lampkę ostrzegawczą. Nie wszystkie są tragiczne informacyjnie. Również produkty i usługi mogą być skrajnie odmienne. Niektóre są nawet bardzo dobre, a można pokusić się o twierdzenie, że najlepsze w swojej klasie. Zamieszczamy w celu dydaktycznym. W internecie jak w życiu, dobre wzorce należy stawiać za przykład.

Strona internetowa, składanie wniosków 
www.ipozyczkabezbik.pl

 

Strona internetowa, składanie wniosków 
www.ipozyczkabezbik.pl

 

Opis

Kwota pożyczki od 1000 zł do 150000 zł

Pożyczyć można na okres od 1 do 120 miesięcy.

Strona z formularzem wniosku o pożyczkę w iPozyczkaBEZBIK nie posiada połączenia szyfrowanego.

Sympatyczna Pani oraz hasło "Pożyczka bez BIK" ma nas zachęcić do złożenia wniosku, który będzie nas kosztował w zależności od wybranej formy: 30 zł w przypadku przelewu bankowego lub 30,75 zł w przypadku SMS. Oferta pożyczek jak widać dosyć szeroka, jednak wszystko zostało wrzucone do jednego "worka" a jej wiarygodność jest mocno wątpliwa. Mimo, że strona prezentuje się przyjemnie, to brak podstawowych informacji w tym również o firmie, która zbiera nasze dane podane w formularzu oraz koszty "pośrednictwa" ponoszone przed wypłatą pożyczki powinny nam dać do myślenia czy faktycznie warto. Naszym zdaniem nie warto.

Screen

  • ipozyczkabezbik-screen

Wasze komentarze, opinie  

0 #1 Moska31 2016-11-30 16:48
Jak dla mnie omijać z daleka. Żenada i naciąganie. Najlepiej to wcale nigdy nic nie wpłacać wcześniej, nie wysyłać płatnych sms-ów. Że dopiero teraz trafiłem na stronę z info o tym ipożyczka. Idzie się wk....ć.
Cytować | Zgłoś administratorowi

Komentuj, dodaj opinię

Zasady umieszczania komentarzy i opinii
obowiązują od 18.09.2014

Pisz na temat tej pożyczki, którą komentujesz min. 200 znaków.

Jeżeli już opiniujesz to napisz nie tylko same wyrazy zadowolenia lub bluzgi na pożyczkę ale też trochę faktów, z których mogą wynikać.

Twój komentarz "z pierwszej ręki" może być pomocny dla innych w uzyskaniu informacji o danej pożyczce zanim podejmą decyzję o wyborze ale też i dla Ciebie jeżeli inni postąpią tak samo.

Możesz opisać np sprawność i transparentność: rejestracji, ubiegania się o pożyczkę, kontaktu z firmą, decyzji i wypłaty pożyczki po spełnieniu wymogów lub jej odmowy, działanie firmy w przypadku przeterminowania spłaty jeżeli taki fakt wystąpił itp.

Komentarz pojawia się po akceptacji przez moderatora i nie jest modyfikowany. Staraj się unikać błędów ortograficznych aby nie został odrzucony z tego powodu.

Zapoznałeś się i akceptujesz zasady polityki prywatności na stronie oraz brak regulaminu.


Kod antyspamowy
Odśwież
 

Objaśnienia:

0 procent 0% - pierwsza pożyczka za darmo
na określony czas

teraz online Teraz online - godziny
pracy/wypłat

W dni świąteczne (ustawowo wolne od pracy), dostępność firm pożyczkowych może się różnić.

Spis ofert posortowany według kosztów
standardowej pożyczki