Średnia ocena pożyczek:

3.36
Liczba wszystkich ocen:
3939

Lista alertów pożyczkowych obecnie znajdujących się na stronie, posortowana względem daty dodania. Spis przydaje się w sytuacji, w której szybko potrzebujesz zobaczyć nowe pozycje oraz jest przyjemniejszy dla "wzrokowców" operujących bardziej po logo niż nazwie.

Zamieszczamy w nim przykłady stron, które z różnych względów powinny zapalić w Tobie czerwoną lampkę ostrzegawczą. Nie wszystkie są tragiczne informacyjnie. Również produkty i usługi mogą być skrajnie odmienne. Niektóre są nawet bardzo dobre, a można pokusić się o twierdzenie, że najlepsze w swojej klasie. Zamieszczamy w celu dydaktycznym. W internecie jak w życiu, dobre wzorce należy stawiać za przykład.

domena twoja-pozyczka.com worek

Strona internetowa, składanie wniosków 
www.twoja-pozyczka.com

 

domena twoja-pozyczka.com worek

Strona internetowa, składanie wniosków 
www.twoja-pozyczka.com

 

Opis

Kwota pożyczki od 1000 zł do 50000 zł

Pożyczyć można na okres od 12 do 120 lata Cool

Nazwą nawiązuje do naszego serwisu, a ponieważ zbiera dane osobowe przez formularz, dlatego pragniemy ostrzec, że nie ma nic wspólnego z naszą stroną. Poniżej recenzja.

Koszmarek jakich wiele w internecie. Twoja Pożyczka, którą nie polecamy wypełniać danymi. Regulaminy i polityki świetnie opisują szczegóły z jakiej to przeglądarki możemy korzystać, jak zabezpieczona jest serwerownia gdzie przechowywane są dane itp, etc. Po co to wszystko, jeżeli strona z formularzem wniosku nie posiada połączenia szyfrowanego, więc po drodze nim trafią do super zabezpieczonej serwerowni są super niezabezpieczone :-) Brak jest podstawowej informacji, czyli jakim pożyczkodawcom przekazywane są dane. Choć z drugiej strony, tak niebywałą możliwość pożyczki na 120 lat, chyba nikt inny nie oferuje. Zachowanie w tajemnicy przed konkurencją wyjątkowo unikatowego pożyczkodawcy jest zrozumiałe. Całość dopełnia 93% zadowolenia klientów. Aż trudno uwierzyć, że firma wierzy w to, że odwiedzający uwierzy w te oceny. Administratorem danych zbieranych na tej stronie jest prawdziwa firma:

NA2 Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 96 (biura do wynajęcia Equator II)
00-807 Warszawa
NIP 7010446706, KRS 0000529281

Każdy, kto stanie przed dylematem niech spojrzy na te dane. To jest najważniejszy fakt z tej lekcji, gdyż zapewne takich i podobnych arcydzieł wyprodukowano dużo. A drugi równie ważny jak ten pierwszy, że trzeba bacznie zwracać uwagę na adres strony, czyli domenę.

Screen

  • fejkowa-twoja-pozyczka

Dodaj komentarz

Zasady umieszczania komentarzy i opinii
obowiązują od 18.09.2014

Pisz na temat tej pożyczki, którą komentujesz min. 150 znaków.

Jeżeli już opiniujesz to napisz nie tylko same wyrazy zadowolenia lub bluzgi na pożyczkę ale też trochę faktów, z których mogą wynikać.

Twój komentarz "z pierwszej ręki" może być pomocny dla innych w uzyskaniu informacji o danej pożyczce zanim podejmą decyzję o wyborze ale też i dla Ciebie jeżeli inni postąpią tak samo.

Możesz opisać np sprawność i transparentność: rejestracji, ubiegania się o pożyczkę, kontaktu z firmą, decyzji i wypłaty pożyczki po spełnieniu wymogów lub jej odmowy, działanie firmy w przypadku przeterminowania spłaty jeżeli taki fakt wystąpił itp.

Komentarz pojawia się po akceptacji przez moderatora i nie jest modyfikowany. Staraj się unikać błędów ortograficznych aby nie został odrzucony z tego powodu.

Zapoznałeś się i akceptujesz zasady polityki prywatności na stronie oraz brak regulaminu.


Kod antyspamowy
Odśwież