Bądź bezpieczny

Na stronie gdzie ubiegasz się o pożyczkę, przed złożeniem wniosku:

  • Zawsze szukaj formularza informacyjnego
  • Przeczytaj ogólnodostępną umowę i regulamin
  • Bezwzględnie sprawdź kto jest pożyczkodawcą i zobacz czy znajduje się w rejestrze instytucji pożyczkowych
  • Na wszelki wypadek skontroluj jeszcze listę alertów KNF
  • Poznaj koszty pożyczki, o którą wnioskujesz
  • Nie wykonuj nigdy przelewów: przedpłat i weryfikacji na wysokie kwoty
  • Aplikuj bez pośpiechu z uwagą wypełniając wniosek
  • W przypadku wątpliwości zadawaj pytania
  • Nie składaj wniosków na wielu stronach tego samego pożyczkodawcy. Wybierz jedną, która najbardziej odpowiada.
 
 

Średnia ocena pożyczek:

3.36
Liczba wszystkich ocen:
3939

Lista alertów pożyczkowych obecnie znajdujących się na stronie, posortowana względem daty dodania. Spis przydaje się w sytuacji, w której szybko potrzebujesz zobaczyć nowe pozycje oraz jest przyjemniejszy dla "wzrokowców" operujących bardziej po logo niż nazwie.

Zamieszczamy w nim przykłady stron, które z różnych względów powinny zapalić w Tobie czerwoną lampkę ostrzegawczą. Nie wszystkie są tragiczne informacyjnie. Również produkty i usługi mogą być skrajnie odmienne. Niektóre są nawet bardzo dobre, a można pokusić się o twierdzenie, że najlepsze w swojej klasie. Zamieszczamy w celu dydaktycznym. W internecie jak w życiu, dobre wzorce należy stawiać za przykład.

Strona internetowa, składanie wniosków 
www.polskiepozyczki.com.pl

 

Strona internetowa, składanie wniosków 
www.polskiepozyczki.com.pl

 

Opis

Kwota pożyczki od 1000 zł do 50000 zł

Pożyczyć można na okres od 12 do 120 miesięcy.

Strona z formularzem wniosku o pożyczkę przez Polskie Pożyczki (ABIS) nie posiada połączenia szyfrowanego.

Na starcie dowiadujemy się, że nie są sprawdzane bazy w BIK, KRD i innych rejestrach. Tylko po co, żadnej pożyczki ABIS (dokładniej Net Media Serwis) nam nie udziela. Co innego potencjalny pożyczkodawca, który tak naprawdę ponosi ryzyko. Podobnie jak inne strony ABIS kreuje się na pożyczki społecznościowe. Właścicielem domeny (możliwe też, że i strony) jest K.D.F. Pol-Money. Dalej nie ma sensu brnąć - to wszystko nie ma znaczenia. Istotne jest, że trzeba słono płacić za sms-y nie jako (nazwijmy to) opłaty windykacyjne za brak spłaty pożyczki w terminie, tylko przed uzyskaniem czegokolwiek. Płatny telefon 7,69 zł z VAT w obrazku (pewnie roboty sieciowe nie wyłapią). Naprawdę taniej dać ogłoszenie na jakimś forum pożyczkowym lub w rubryce "drobne" tradycyjnej gazety.

Aktualizacja informacji. Obecnie serwis zmienił szatę graficzną i zasady współpracy, trudno jednak wyrokować czy nadal są stosowane poprzednie praktyki. Należy być ostrożnym.

Screen

  • abis-polskie-pozyczki-screen

Dodaj komentarz

Zasady umieszczania komentarzy i opinii
obowiązują od 18.09.2014

Pisz na temat tej pożyczki, którą komentujesz min. 150 znaków.

Jeżeli już opiniujesz to napisz nie tylko same wyrazy zadowolenia lub bluzgi na pożyczkę ale też trochę faktów, z których mogą wynikać.

Twój komentarz "z pierwszej ręki" może być pomocny dla innych w uzyskaniu informacji o danej pożyczce zanim podejmą decyzję o wyborze ale też i dla Ciebie jeżeli inni postąpią tak samo.

Możesz opisać np sprawność i transparentność: rejestracji, ubiegania się o pożyczkę, kontaktu z firmą, decyzji i wypłaty pożyczki po spełnieniu wymogów lub jej odmowy, działanie firmy w przypadku przeterminowania spłaty jeżeli taki fakt wystąpił itp.

Komentarz pojawia się po akceptacji przez moderatora i nie jest modyfikowany. Staraj się unikać błędów ortograficznych aby nie został odrzucony z tego powodu.

Zapoznałeś się i akceptujesz zasady polityki prywatności na stronie oraz brak regulaminu.


Kod antyspamowy
Odśwież