Bądź bezpieczny

Na stronie gdzie ubiegasz się o pożyczkę, przed złożeniem wniosku:

  • Zawsze szukaj formularza informacyjnego
  • Przeczytaj ogólnodostępną umowę i regulamin
  • Bezwzględnie sprawdź kto jest pożyczkodawcą i zobacz czy znajduje się w rejestrze instytucji pożyczkowych
  • Na wszelki wypadek skontroluj jeszcze listę alertów KNF
  • Poznaj koszty pożyczki, o którą wnioskujesz
  • Nie wykonuj nigdy przelewów: przedpłat i weryfikacji na wysokie kwoty
  • Aplikuj bez pośpiechu z uwagą wypełniając wniosek
  • W przypadku wątpliwości zadawaj pytania
  • Nie składaj wniosków na wielu stronach tego samego pożyczkodawcy. Wybierz jedną, która najbardziej odpowiada.
 
 

Średnia ocena pożyczek:

3.36
Liczba wszystkich ocen:
3939

Lista alertów pożyczkowych obecnie znajdujących się na stronie, posortowana względem daty dodania. Spis przydaje się w sytuacji, w której szybko potrzebujesz zobaczyć nowe pozycje oraz jest przyjemniejszy dla "wzrokowców" operujących bardziej po logo niż nazwie.

Zamieszczamy w nim przykłady stron, które z różnych względów powinny zapalić w Tobie czerwoną lampkę ostrzegawczą. Nie wszystkie są tragiczne informacyjnie. Również produkty i usługi mogą być skrajnie odmienne. Niektóre są nawet bardzo dobre, a można pokusić się o twierdzenie, że najlepsze w swojej klasie. Zamieszczamy w celu dydaktycznym. W internecie jak w życiu, dobre wzorce należy stawiać za przykład.

Strona internetowa, składanie wniosków 
www.szybka-pozyczka.com

 

Strona internetowa, składanie wniosków 
www.szybka-pozyczka.com

 

Opis

Kwota pożyczki od 1000 zł do 50000 zł

Pożyczyć można na okres od 12 do 120 miesięcy.

Koszt telefonu uzupełniającego wniosek 7,69 zł (za minutę połączenia)

Strona z formularzem wniosku o pożyczkę w Szybka Pożyczka posiada połączenie szyfrowane.

Serwis przedstawia się jako platforma do kontaktu pożyczkobiorców z pożyczkodawcami, czyli mamy do czynienia z tzw pożyczkami społecznościowymi. Stron tego typu w sieci wiele jednak ta wyróżnia się kosztami jakie trzeba ponieść aby cokolwiek uzyskać. Nie obejdzie się bez kosztownej rozmowy telefonicznej w cenie 7,69 brutto za minutę. W tym momencie można "pochwalić" firmę prowadzącą serwis za informację o tym fakcie. Mało tego, podana jest też szacunkowa długość (15 minut) i cały koszt takiej rozmowy. Szkoda, że nie jest to umieszczone wytłuszczonym drukiem na stronie głównej. Sami podejmijmy decyzję czy warto skorzystać z serwisu gdzie potencjalny pożyczkodawca będzie musiał również zapłacić 100 zł brutto za uzyskanie kontaktu do nas. Raczej nie znajdziemy tutaj chętnych na udzielenie pożyczki a jeżeli mamy zbędne środki na "zabawę" tego typu i pozostawianie swoich danych to raczej nie powinniśmy szukać pożyczek.

Na koniec jeszcze jedna istotna uwaga - serwis Szybka Pożyczka znajduje się na jednej z "topowych" list/wyszukiwarek pożyczek online, gdzie wszystko zostało "wrzucone do jednego worka" jak leci - nie patrząc na to co znajduje się w środku, byle tylko umieścić jak najwięcej ofert. Uważajmy gdzie klikamy i z czego korzystamy!

Screen

  • szybka-pozyczka-screen

Komentarze  

0 #1 Sylwka 2017-09-29 05:34
Dokladnie, banda oszustow i naciagaczy. Rozmowa telefoniczna trwa ponad 30min a pytania sa tak szczegolowe ze masakra. Chca wiedziec wszystko az za duzo moim zdaniem to nawet skarbowka nie ma tylu danych co oni zycza sobie. Mam wrazenie ze robia to po to aby nabijac kase polaczeniem telefonicznym, ktore jest kosmicznie drogie jak Party line ..tragedia a pozyczki i tak nikt nie udziela. Oni . Syna mi tak naciagneli, oszusci jedni!!!!!!
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Zasady umieszczania komentarzy i opinii
obowiązują od 18.09.2014

Pisz na temat tej pożyczki, którą komentujesz min. 150 znaków.

Jeżeli już opiniujesz to napisz nie tylko same wyrazy zadowolenia lub bluzgi na pożyczkę ale też trochę faktów, z których mogą wynikać.

Twój komentarz "z pierwszej ręki" może być pomocny dla innych w uzyskaniu informacji o danej pożyczce zanim podejmą decyzję o wyborze ale też i dla Ciebie jeżeli inni postąpią tak samo.

Możesz opisać np sprawność i transparentność: rejestracji, ubiegania się o pożyczkę, kontaktu z firmą, decyzji i wypłaty pożyczki po spełnieniu wymogów lub jej odmowy, działanie firmy w przypadku przeterminowania spłaty jeżeli taki fakt wystąpił itp.

Komentarz pojawia się po akceptacji przez moderatora i nie jest modyfikowany. Staraj się unikać błędów ortograficznych aby nie został odrzucony z tego powodu.

Zapoznałeś się i akceptujesz zasady polityki prywatności na stronie oraz brak regulaminu.


Kod antyspamowy
Odśwież