w rankingu po


 

W dni świąteczne (ustawowo wolne od pracy),
dostępność firm pożyczkowych może się różnić.

 

 

Średnia ocena pożyczek:

3.36
Liczba wszystkich ocen:
3939

Zamiast regulaminu

Pewnie jesteś już zmęczony paragrafami i regułkami pisanymi za małą lub za dużą czcionką, dlatego zamiast regulaminów, polityk i stosu dokumentów przedstawiamy kilka zasad panujących na stronie:

Dla gości odwiedzających stronę.

 • Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne.
 • Serwis ma na celu podniesienie jakości, bezpieczeństwa i świadomości korzystania z pożyczek online w internecie.
 • Jeżeli chcesz otrzymać pożyczkę przez internet, to korzystaj z naszej strony. Wspierasz tym samym etyczną afiliację oraz rozwiązania systemowe, które służą Tobie i twojemu pożyczkodawcy oraz pomagają w rozwoju branży we właściwym kierunku. Pamiętaj jednak, że nie jesteśmy pośrednikiem finansowym.
 • Serwis może zbierać informacje za pomocą Cookies oraz danych udostępnianych przez przeglądarkę w tym adresu IP oraz informacje dobrowolnie podane przez gościa.
 • Dane te służą tylko i wyłącznie do celów statystycznych, analitycznych, polepszenia funkcjonalności serwisu, jakości informacji w nim zawartych i wygody użytkownika oraz sprawnego kontaktu.
 • Identyfikacja użytkownika mogąca doprowadzić do poznania tożsamości osoby na podstawie powyższych danych, wymaga od nas poniesienia nadmiernych kosztów, czasu i działań.
 • Gość wystawiający komentarz/opinię oświadcza, że zapoznał się z zasadami umieszczania komentarzy,opinii i wyraża zgodę na publikację na stronie w przypadku akceptacji przez moderatora.
 • W celu usprawnienia kontaktu, wprowadzono możliwość pozostawienia swojego adresu e-mail, w przypadku wypełnienia formularza kontaktowego na stronie, oraz odpowiedzi na zapytania o nowych treściach, aktualizacjach na stronie i komentarzach.
 • Gość pozostawiający taki adres do siebie oświadcza, iż jest to jego publicznie dostępny adres, którym chce się posługiwać w kontaktowaniu ze stroną i nie nosi on znamion, które mogły by spowodować identyfikację jego danych osobowych konwencjonalnymi metodami podobnie jak np w przypadku adresu IP.
 • Podany adres e-mail nie jest i nie będzie udostępniany, odsprzedawany, wykorzystywany na innych stronach, a w kontakcie z odbiorcą w źródle wiadomości mogą pojawić się wyłącznie treści/linki odnoszące się tylko do tej strony oraz nie będą zawierać zdalnie udostępnionej treści mogącej spowodować poinformowanie nadawcy o odczytaniu takiej wiadomości.
 • Jeżeli uważasz, że opinia/komentarz jest nieprawdziwa lub narusza dobre obyczaje, zgłoś to poprzez opcje "Zgłoś administratorowi" odpowiednio motywując ten fakt.
 • Informacje zawarte na stronie mimo dołożenia wszelkich starań, mogą być traktowane tylko i wyłącznie w celach poznawczo-dydaktycznych i nie są wiążące.
 • Gość odwiedzający stronę oświadcza, że zapoznał się z tymi zasadami i je akceptuje korzystając dalej ze strony, tym bardziej w przypadku wprowadzenia przez niego jakiejkolwiek treści.
 • Jeżeli chcesz o czymś poinformować - nie krępuj się!

Dla firm prowadzących działalność związaną z udzielaniem pożyczek przez internet

 • Jeżeli chcesz aby Twoja strona znalazła się na naszej liście, skontaktuj się z nami. Współpraca z siecią afiliacyjną nie jest konieczna, lecz mile widziana.
 • Pod uwagę będą brane tylko podmioty, które oferują udzielanie pożyczek i obsługę online (przynajmniej jako jeden z wariantów) całkowicie zdalnie przez internet, czyli nie ma tutaj wizyt przedstawicieli pożyczkodawcy celem podpisania umowy czy pobrania spłaty raty lub warunku stawienia się pożyczkobiorcy w punkcie obsługi pożyczkodawcy.
 • Udzielasz chwilówek stacjonarnie i chcesz skorzystać z możliwości jakie daje internet, dysponujemy narzędziami i wiedzą by ci to ułatwić.
 • Aby strona znalazła się w liście musi spełnić szereg warunków nie tylko określonych przepisami ale także takich, które według nas powinna spełniać, a przede wszystkim; być intuicyjna, czytelna i nie wprowadzać w błąd potencjalnego pożyczkobiorcy informacjami na niej dostępnymi.
 • Nie budujemy listy marek, pragniemy by na Twoja Pożyczka znalazły się serwisy rzeczywistych unikalnych pożyczkodawców. Masz wiele stron internetowych z tą samą pożyczką, a klient może mieć tylko jedną naraz w twojej firmie, to dodamy tę najlepszą i najbardziej czytelną. Inaczej jaki ma to sens w rankingu dla pożyczkobiorcy, prawda?
 • Pamiętaj, Twój "Landig Page" jest tak samo ważny, a nawet czasem ważniejszy.
 • Wytyczne jakościowe znajdziesz na naszej stronie i nie zapomnij o tym co najważniejsze, czyli widocznym formularzu informacyjnym!
 • Jeżeli Twoja strona znajduje się już na naszej liście, również zapraszamy do kontaktu. Szczególnie w przypadku wprowadzenia na niej zmian w dostępnej treści lub sposobie prezentacji. Doceniamy podejście, które jeszcze bardziej poprawi pozytywne wrażenia użytkownika, a o takich oczywistych sprawach nie ma co wspominać, że to może przecież mocniej przełożyć się na Twój sukces.
 • Korzystamy z lokowania produktu mogącego przybrać postać sponsoringu lub donacji, na które sponsor lub donator nie ma jednak żadnego wpływu. Lokowanie produktu ma miejsce tylko i wyłącznie w przypadku merytorycznie uzasadnionym oraz może stanowić dodatkowy pożytek dla gościa odwiedzającego stronę.

Materiały znajdujące się na stronie jak również opracowania, wyniki wyszukiwania do różnych zestawień i porównań, są możliwe do wykorzystania na innych stronach bez dodatkowej zgody z podaniem źródła i linka do strony Twoja Pożyczka jako bazy tych opracowań. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.


Skontaktuj się z nami


Zabezpieczenie antyspamowe
2+2*2=? Odpowiedź podaj słownie małymi literami używając polskich znaków.

 

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na kwestie związane z tematyką strony. Z powodu twórczej klęski urodzaju - prosimy o cierpliwość, jeżeli nie będziemy w stanie zareagować wystarczająco szybko.