W dni świąteczne (ustawowo wolne od pracy), dostępność firm pożyczkowych może się różnić.

Spis ofert posortowany według kosztów
standardowej pożyczki

 

 


Średnia ocena pożyczek:

3.38
Liczba wszystkich ocen:
3822
 2017-06-26

Jakich baz nie lubimy najbardziej

czyli które bazy są najczęściej wybierane do pominięcia przez użytkownika

Obecnie w pożyczkach internetowych mamy do czynienia z 5 podmiotami. Dzięki naszej wyszukiwarce mamy możliwość szybkiego znalezienia pożyczki, która nie sprawdza wybranej bazy. Na podstawie wyboru użytkowników opracowano infografikę, która pokazuje preferencje osób poszukujących

pożyczki. Najczęściej w związku z negatywną historią, złymi wpisami spowodowanymi zaległościami płatniczymi omijamy szerokim łukiem część firm i wybieramy dokładnie to, gdzie nie chcemy być sprawdzani. Mamy dzięki temu słuszną nadzieję na większe szanse uzyskania pożyczki.

 

Preferencje użytkowników dotyczące weryfikacji w bazach BIK i BIG

Prawie jedna czwarta użytkowników wybiera którąś z opcji bez możliwości sprawdzenia bazy. Najczęściej wybierana jest baza BIK. Infomonitor jest najrzadziej pomijaną bazą choć pobiera dane również z BIK. KRD swojego czasu dosyć powszechna baza na pewno nie zyskała wielu zwolenników z powodu wpisów. Najmłodsza z baz - KBIG, jak na swój wiek posiada dużą liczbę zaznaczonych wykluczeń. Świadczy to o jej szybko rosnącej popularności, a tym samym coraz większej liczby pożyczkobiorców, którzy nie chcą być w niej sprawdzani. Ciekawie może wyglądać walka o klienta nie tylko poziomami kosztów pożyczki, ale również tym w jakiej bazie pożyczkodawca sprawdza pożyczkobiorcę. Niewiele jest miejsc w sieci, gdzie użytkownik ma taką możliwość i liczymy na rzeczywiste umieszczanie informacji o sprawdzanych bazach w formularzach informacyjnych i na stronach, gdyż jest to jeden z elementów walki o klienta, a szkoda w ten sposób stracić kawałek tortu. A tutaj bazy BIK i BIG, więcej o samych biurach informacji kredytowej i gospodarczej.

Zadaj pytanie lub podyskutuj na ten temat ...